Benders keraminės čerpės yra natūralus produktas, kuris gaminamas Vokietijoje. Gamybos metu molis yra presuojamas į atitinkamos čerpės formą. Prieš tolesnį paviršiaus apdirbimą ir dažymą, čerpės yra džiovinamos. Po paviršiaus apdirbimo čerpės yra kaitinamos krosnyse apie 1040°C temperatūroje. Molis yra natūrali medžiaga, kuri susiformavo prieš tūkstančius metų. Visos Benders keraminės čerpės yra nelaidžios vandeniui, lengvai dengiamos ir suteikia Jūsų namui didesnę vertę. Štai kodėl jos yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori suteikti savo namams dar daugiau žavesio ir išskirtinumo.

Benders keraminės čerpės yra trijų skirtingų formų: tradicinė vienbangė, dvibangė ir plokščia čerpės:


Keraminės čerpės

Bender Zwilling čerpės

Zwilling – tai falcinė dvigubos bangos profilio čerpė, kuri buvo sukurta tam, kad palengvintų stogo dengimo darbus. Ši klasikinė didelio formato banguota čerpė palengvina čerpių pjovimo darbus stogo lūžio ir valminio kraigo vietose.
Keraminės čerpės

Benders Vario čerpės

Vario – tai falcinė, vienos bangos profilio čerpė, t.y. modernesnis klasikinės, vienos bangos, ekstruzinės čerpės variantas.

Keraminės čerpės

Benders Piano čerpės

Piano – tai plokščia falcinė, skalūno išvaizdos čerpė, kuri tobulai dera šiuolaikinėje modernioje architektūroje. Kad suteikti stogui daugiau žaismingumo, dengimo metu čerpių tarpusavio susirakinimo vieta turi persidengti kita sveika čerpe, t.y. vertikalios čerpių sujungimo eilės turi nesutapti.

Benders keraminės čerpės yra šešių skirtingų paviršiaus padengimų tipų, t.y. keturi apdoroto paviršiaus tipai ir du natūralūs tipai. Tokia plati keraminių čerpių paviršiaus padengimo ir spalvų pasirinkimo galimybė, leidžia Jums susikurti tikrai individualų stogą Jūsų namui

Natūralaus paviršiaus čerpės

Natūrali keraminė čerpė yra gaminama deginant natūralios spalvos molį.

Angobuoto paviršiaus čerpės

Angobuoto paviršiaus čerpė gaunama apdorojus natūralios spalvos keraminės čerpės paviršių. Čerpės paviršius padengiamas plonu pigmento sluoksniu ir vėliau kaitinamas krosnyje.

Krikštolo angobos paviršiaus čerpės

Krikštolo angobuota čerpė, kaip ir Angobuota čerpė, gaunama apdorojus natūralios spalos keraminės čerpės paviršių. Čerpės paviršius yra padengiamas plonu pigmento sluoksniu. Skirtumas tik tas, kad šiuo atveju čerpės paviršius papildomai padengiamas plonu smulkaus stiklo sluoksniu ir tik tuomet čerpė dedama katinti į krosnį. Krikštolo angoboutas paviršius yra laidus garams ir kvėpuoja.

Glazūruoto paviršiaus čerpės

Glazūruoto paviršiaus čerpė gaunama apdorojus natūralios spalvos keraminės čerpės paviršių. Čerpės paviršius yra padengiamas plonu pigmento ir smulkaus stiklo sluoksniu, ir toliau čerpė dedama kaitinti į krosnį. Kadangi glazūruotas paviršius yra nepralaidus, jis yra nekvėpuojantis.

Markato glazūros paviršiaus čerpės

Markato Glazūra yra vienas iš paviršiaus apdirbimo būdų, kurį išvystė Meyer-Holsen. Glazūros sluoksnis šiuo atveju yra daug storesnis ir suteikia čerpės paviršiui ryškesnę spalvą ir didesnį blizgesį.

Redukuoto paviršiaus čerpės

Redukuotas čerpės paviršius, kaip ir Natūrali keraminė čerpė, yra gaunamas deginant natūralios spalvos molį. Skirtumas tik tas, kad čerpės kaitinimo krosnyje metu, yra reguliuojamas paduodamo deguonies kiekis. Tokio apdirbimo metu čerpės paviršius įgauna pereinančią spalvą.


Kokias čerpes pasirinkti?

Betoninių ir keraminių čerpių stogo kvadratinis metras sveria maždaug vienodai, be to, abiejų tipų čerpėmis galima dengti stogus, kurių nuolydis prasideda nuo 140. Taip pat abiejų tipų čerpėms Benders siūlo visus kitus stogo priedus.

Pasirinkimas gali būti sudėtingas. Pagrindinis skirtumas yra kaina. Betoninės čerpės yra pigesnės. Mažas mūsų patarimas – prieš pasirenkant čerpes, uždėkite ant stogo keletą čerpių ir pažvelkite į jas iš 20-40 m atstumo. Taip Jūs galėsite įvertinti, kaip atrodytų Jūsų namas su įvairių formų ir spalvų čerpėmis.


Benders čerpių katalogai parsisiuntimui