Mūsų svetainė, kaip ir daugelis kitų, naudoja slapukus, kad būtų užtikrintas tinkamas bei efektyvus svetainės veikimas ir svečiai galėtų naudotis vartotojams pritaikytu patogiu naršymu.

Kas yra slapukai?

Slapukai (angl. cookies) – trumpa tekstinė informacija, kurią svetainės patalpina jas naršančių vartotojų kompiuteriuose ar kituose įrenginiuose. Priklausomai nuo naršyklės, ši informacija talpinama arba nedideliuose atskiruose failuose, arba įvairių svetainių įrašytų slapukų bendrame faile.

Kokius slapukus mes naudojame?

Techniniai slapukai - Šie slapukai yra būtini tinkamam mūsų svetainės funkcionavimui, sukurti ir tiesiogiai naudojami pačios svetainės (be trečiųjų asmenų įsikišimo). Techniniai slapukai nėra naudojasi jokiems kitiems tikslams.

Analitiniai slapukai - Padeda mums sužinoti, kaip mūsų svetainė yra naudojama. Visa informacija anonimiškai analizuojama. Ji parodo, kurios svetainės dalys vartotojams įdomiausios, kiek vartotojų aplanko svetainę per dieną, kokiu įrenginiu naudodamiesi vartotojai apsilanko mūsų svetainėje (kompiuteriu, planšete, mobiliuoju telefonu) ir kt.

Kaip mes naudojame slapukus?

Slapukai leidžia rinkti informaciją apie Jūsų naršymo istoriją ir naudojamas technologijas. Mūsų naudojami slapukai neleidžia mums nustatyti Jūsų, kaip mūsų internetinio puslapio naudotojo, tapatybės, surinkta informacija yra anoniminė ir mes neteikiame jos trečiosioms šalims.

Kokius papildomus duomenis apie jus renkame?

Jei nuspręstumėte susisiekti su mumis (elektroniniu paštu, telefonu ar žinute svetainėje), mes užfiksuosime kreipimosi į mus faktą ir galime išsaugoti komunikacijos turinį kartu su jūsų kontaktiniais duomenimis ir mūsų atsakymais.

Kaip valdyti slapukus?

Dauguma naršyklių leidžia Jums valdyti slapukus per jų nustatymų parinktis. Jei nenorite priimti slapukų, savo naršyklėje galite pasirinkti nustatymą nepriimti visų slapukų arba siųsti įspėjimą, kai yra sukuriamas slapukas. Daugiau informacijos apie tai, kaip valdyti slapukų parinktis populiariausiose naršyklėse, galima rasti šiuose puslapiuose: