Banguotieji stogo lakštai EuroFala naudojami stogų dengimui ir fasadų apdailai. Šiais lakštais galima dengti stogus, kurių šlaito nuolydžio kampas didesnis nei 12 laipsnių. Lakštais galima dengti tiek naujos statybos, tiek renovuojamus ar atnaujinamus senos statybos pastatus. Šiferis EuroFala gaminamas iš cemento, kreidos, natūralių celiuliozės pluoštų ir aplinkai bei sveikatai nekenksmingų dirbtinių pluoštų PVA. Gamybos procese lakštai yra dažomi, o jų paviršius yra glotnus ir lygus. Fibrocementiniai gaminiai pasižymi dideliu atsparumu atmosferos poveikiui (sniegui, lietui, šalčiui, karščiui) bei įvairiems cheminiams junginiams. Ši stogo danga patikimai tarnaus ten, kur reikalinga kokybė ir estetinis vaizdas. Svarbiausios fibrocementinių gaminių savybės – tvirtumas, atsparumas ugniai, korozijai ir orų kaitai. Šios savybės garantuoja, kad ir po daugelio metų stogas džiugins namo savininko akį, danga nepraras savo funkcijų.


Lakštai EuroFala yra dviejų tipų:

  • Šiuos lakštus prieš montavimą reikia apdirbti, todėl juos galima pritaikyti dengiant naujus ar renovuojamus stogus.
  • Lakštai su nupjautais kampais ir išgręžtomis skylėmis bangose jau yra paruošti montuoti. Jais siūloma dengti tik naujus stogus.

Beasbestis šiferis gali būti naudojamas įvairių tipų pastatų – gyvenamųjų namų, vasarnamių, visuomeninės, taikomosios, ūkinės, pagalbinės, pramoninės paskirties, lengvųjų konstrukcijų pastatų – stogams dengti ir fasadų apdailai

Gyvenamiesiems namams

Visoje Europoje populiarūs stogo lakštai EuroFala jau ilgą laiką naudojama dengiant gyvenamųjų namų, kotedžų, vasarnamių bei visuomeninių pastatų stogus. Ši stogo danga ypač tinkama naudoti pajūrio zonose, kur, dėl didelio kiekio druskos aplinkoje, galimos kitų stogo dangų korozijos. Siūloma plati spalvų paletė, neribos pasirenkant jums patinkančią stogo dangos spalvą. O mažo formato 625 mm lakštai, imituojantys čerpeles bei užbaigimo elementai - vėjalentės, kraigo elementai, šoninės lentos ir tvirtinimo elementai, stogui suteiks pilnavertišką vaizdą.

Žemės ūkio pastatams

Stogų sistema „EuroFala“ puikiai tinka ūkinių ir pagalbinių pastatų statybai. Dėl natūralių cemento pluošto savybių šie produktai yra vienas geriausių pasirinkimų šio tipo pastatams dengti. Šių medžiagų pasirinkimas leidžia sukurti tinkamą mikroklimatą gyvuliams auginti ir žemės ūkio produktams laikyti. Fibrocementiniai gaminiai yra tvirti, patvarūs, atsparūs korozijai, natūralioms cheminėms medžiagoms, išsiskiriančioms auginant gyvulius, nerasoja iš vidaus, vasaros karštymečiu per daug neįkaista, slopina atmosferos kritulių sukeliamą triukšmą.

Gamybiniams pastatams

Dėl didelių lakštų dydžių, montavimo paprastumo ir unikalių fibrocementinių gaminių savybių, stogų sistema EuroFala sėkmingai naudojama paramonės ir sandėliavimo pastatų statyboje. Dėl savo tvirtumo, patvarumo ir atsparumo daugeliui cheminių junginių (pvz. druskoms) šie produktai gali būti naudojami pramoninių pastatų statybai


Kokybės užtikrinimas

Beasbestiniai lakštai EuroFala gaminami pagal Europos standartą PN-EN 494 - „Profiliuotos stogų dangos iš pluoštinio cemento ir užbaigimo elementai. Gaminio charakteristika ir tyrimų metodika.

Spalvos

Šiferis EuroFala gaminamas šių spalvų: raudonos, plytų, rudos, grafitinės, žalios, melsvos, pilkos ir juodos. Taip pat gaminami ir nedažyti, natūralios pilkos pluoštinio cemento spalvos lakštai.

Priešgaisrinė sauga

Atlikti banguotų lakštų EuroFala, gaminamų iš pluoštinio cemento, medžiagų degumo bandymai (pagal standartą PN-93/B-2862/Az1:1999) ir jos pripažintos nedegiomis.

Cheminis atsparumas

Lakštų EuroFala sudėtis užtikrina labai gerą atsparumą cheminiams junginiams, pvz. druskoms, kaliui, amoniakui, chlorui, todėl jie gali būti naudojami objektuose, kuriems keliami ypatingi reikalavimai.