Daugiau nei prieš 50 metų pradėjusi gaminti patvarias ir patrauklias stogo dangas, šiuo metu Benders yra betoninių čerpių gamybos lyderis Švedijoje pradenant klasikinių ir baigiant šiuolaikinių stogų dengimu. Stogo čerpės yra daugiau nei stogo apsauga nuo vėjo, sniego ir lietaus. Jos tarsi padidina namus, pakelia bendrą vaizdą ir formuoja Jūsų namo „veidą”. Kokias čerpes Jums pasirinkti yra skonio reikalas, bet iš esmės būtent čerpės ir nulemia namo išvaizdą. Benders betoninės čerpės yra gaminamos iš smėlio, vandens, cemento ir geležies oksido. Geležies oksidas, kuris yra spalvos pigmentas, į betono masę dedamas maišymo metu. Tokiu būdu, čerpė visoje jos masėje įgauna vienodą spalvą. Čerpės, kurių paviršiai vėliau yra papildomai apdirbami, yra dengiamos Benderit dažų sluoksniu. Tai suteikia čerpėms galutinę išvaizdą. Benderit dažai yra gaminami iš spalvos pigmento (geležies oksido), vandens, rišiklio ir užpildo. Jie sukurti ir gaminami Benders gamykloje, o tai leidžia užtikrinti aukščiausią šio gaminio kokybę. Benderit dažai buvo specialiai sukurti betoninėms čerpėms ir turi labai ilgą tarnavimo laiką. Spalvos ir paviršiaus apdirbimo būdas kinta priklausomai nuo čerpės profilio.

Dažytos čerpės

Benders tradicinės dažytos stogo čerpės yra spalvotos visoje jos masėje. Spalvos pigmentas yra dedamas pirmame gamybos etape. Kad labiau paryškinti čerpės paviršiaus ir stogo spalvą, vėlesniame gamybos etape čerpės dar papildomai du kartus dažomos Benderit dažais.

Candor čerpės

Benders Candor - tai blizgaus paviršiaus čerpės. Jis suteikia šioms čerpėms dar daugiau privalumų. Dėka savo didesnio atsparumo dilimui, šios čerpės turi ilgesnį estetinį tarnavimo laiką, jų paviršius labiau atsparus dumblių ir samanų augimui.

Brilliant čerpės

Benders Brilliant- tai unikali paviršiaus padengimo technologija. Metalo pagrindu sukurtas pigmentas suteikia čerpės paviršiui tokį atsparumą, kokio nesuteikia joks kitas čerpės paviršiaus apdirbimo būdas. Pigmentas dažų sudėtyje yra visškai plokščias. Dėl šios priežasties, pasikeitus apšvietimui, keičiasi ir čerpės blizgesys bei spalva, kas suteikia Jūsų stogui daugiau žaismingumo.

Stuktūrinės čerpės

Benders Struktūra – tai išskirtinis paviršiaus apdirbimo būdas. Smulkintas dažytas akmuo įdedamas į Benderit dažus, taip sukuriant grūdėtą paviršiaus struktūrą. Benders Struktūra čerpės labiausiai mėgiamos tose vietovėse, kuriose žiemos metu būna daug sniego. Grūdėtas čerpų paviršius leidžia sniegui ilgiau išsilaikyti ant stogo ir tolygiai paskirstyti sniego apkrovą ant namo.

Ecoline čerpės

Benders Ecoline čerpės iš esmės yra tos pačios tradicinės dažytos betoninės čerpės. Skirtumas tik tas, kad į Benderit dažus yra dedamas titano oksidas. Titano oksidas veikia kaip katalizatorius mažinantis azoto oksido patekima į atmosferą per visa stogo tarnavimo laiką. Tai daro mūsų Ecoline čerpes labiausiai aplinką tausojančiu produktu.

Natūralios čerpės

Benders Natūralios čerpės yra tos pačios spalvos visoje čerpės masėje. Geležies oksidas į betono masę yra įdedamas pirmame gamybos etape. Ši cheminė medžiaga suteikia čerpės paviršiui optinę spalvą. Pirmaisiais šių čerpių eksploatavimo metais, čerpių paviršiuje gali pasirodyti kalkių dėmių, tačiau su laiku čerpės įgauna natūralią savo spalvą.


Betoninės čerpės

Benders Vienbangė čerpė

Tradicinė vienos bangos stogo čerpė. Palyginus su dvibange čerpe, Vienbangės čerpės profilis yra aukštesnis ir daug ryškesnis. Tai suteikia stogui daugiau „veiksmo”. Ši klasikinė tradicinė čerpė tinka tiek seniems, tiek ir naujiems stogams. Dėka dvigubų montavimo briaunų nugarinėje čerpės pusėje, Vienbangė čerpė saugiai priglunda prie grebėsto ir yra lengvai dengiama. Specialūs čerpės tvirtinimo elementai palengvina čerpių tvirtinimą ant stogo. Benders vienbangės čerpės profilis yra skirtas tiems, kurie ieško stogo su trupučiu daugiau istorijos.
Betoninės čerpės

Benders Palema čerpė

Benders Palema čerpė yra dvibangė klasikinės išvaizdos stogo čerpė tinkanti visiems stogų tipams. Tai geriausiai Švedijoje parduodama betoninė čerpė nuo 1960 metų. Benders Palema tai lengviausiai dengiama stogo čerpė.

Betoninės čerpės

Benders Romėniška čerpė

Tai tradicinė stogo čerpė, kuri tinka visiems stogų tipams. Šios čerpės turi du simetriškus elipsinius iškilimus, kurie primena senovėje naudotas čerpes ir suteikia joms originalumo. Dviejų bangų čerpės profilis suteikia jai ypatingą tvirtumą, dvigubas vandens kanalas ir sustiprinti čerpės kraštai garantuoja pilną stogo sandarumą, o dvigubas oro kanalas garantuoja gerą stogo ventiliaciją.
Betoninės čerpės

Benders Carisma čerpė

Tai Benders čerpė šiuolaikinei architektūrai. Ji suteikia architektams naujų kūrybos galimybių, o stogai įgauna modernią išvaizdą. Carisma čerpių gamybos metu naudojamos šiuolaikinės technologijos, kurios, nepaisant čerpės plokščios formos, padeda joms neprarasti tvirtumo. Benders Carisma yra plokščia čerpė moderniems ir funkcionaliems pastatams.

Kokias čerpes pasirinkti?

Betoninių ir keraminių čerpių stogo kvadratinis metras sveria maždaug vienodai, be to, abiejų tipų čerpėmis galima dengti stogus, kurių nuolydis prasideda nuo 140. Taip pat abiejų tipų čerpėms Benders siūlo visus kitus stogo priedus.

Pasirinkimas gali būti sudėtingas. Pagrindinis skirtumas yra kaina. Betoninės čerpės yra pigesnės. Mažas mūsų patarimas – prieš pasirenkant čerpes, uždėkite ant stogo keletą čerpių ir pažvelkite į jas iš 20-40 m atstumo. Taip Jūs galėsite įvertinti, kaip atrodytų Jūsų namas su įvairių formų ir spalvų čerpėmis.


Benders čerpių katalogai parsisiuntimui